Ero sivun ”Nörtti-cooper” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 17: | Rivi 17: | ||
| sageh^ | | sageh^ | ||
| ? | | ? | ||
|- | |||
| JLo | |||
| 2470 | |||
|} | |} | ||
Versio 10. kesäkuuta 2008 kello 16.53
Cooperin testi 10.6.2008, tulokset:
| nörtti | matka [m] |
| Wyrm | 1840 |
| HentaiPanda | ? |
| montza | 2470 |
| sageh^ | ? |
| JLo | 2470 |