Ero sivun ”Nörtti-cooper” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 23: | Rivi 23: | ||
| ln | | ln | ||
| 2370 | | 2370 | ||
|- | |||
| rinney | |||
| 2100 | |||
|} | |} | ||
Versio 11. kesäkuuta 2008 kello 14.16
Ensimmäinen perinteinen Nörtti-Cooper juostiin sateisessa säässä Q-vuoren kentällä tiistaina 10.6.2008. Tuskalla saavutettiin seuraavat tulokset:
| nörtti | matka [m] |
| Wyrm | 1840 |
| eeallo | 2540 |
| montza | 2470 |
| sageh^ | 2460 |
| JLo | 2455 |
| ln | 2370 |
| rinney | 2100 |