Muokataan sivua Nörtti-cooper
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Varoitus: Et ole kirjautunut sisään. IP-osoitteesi näkyy julkisesti kaikille, jos muokkaat. Jos kirjaudut sisään tai luot tunnuksen, muokkauksesi yhdistetään käyttäjänimeesi ja saat paremman käyttökokemuksen.
Kumoaminen voidaan suorittaa. Varmista alla olevasta vertailusta, että haluat saada aikaan tämän lopputuloksen, ja sen jälkeen julkaise alla näkyvät muutokset.
Nykyinen versio | Oma tekstisi | ||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
Ensimmäinen perinteinen Nörtti-Cooper juostiin sateisessa säässä Q-vuoren kentällä tiistaina 10.6.2008. Tuskalla saavutettiin seuraavat tulokset: | |||
{| border=0 | {| border=0 | ||
| '''nörtti''' | | '''nörtti''' | ||
| '''matka [m]''' | | '''matka [m]''' | ||
| | |- | ||
| Wyrm | |||
| 1840 | |||
|- | |- | ||
| Curl | | Curl | ||
| 2850 | | 2850 | ||
|- | |- | ||
| eeallo | | eeallo | ||
| 2540 | | 2540 | ||
|- | |- | ||
| Buritaani | | Buritaani | ||
| 2495 | | 2495 | ||
|- | |- | ||
| montza | | montza | ||
| 2470 | | 2470 | ||
|- | |- | ||
| sageh^ | | sageh^ | ||
| 2460 | | 2460 | ||
|- | |- | ||
| JLo | | JLo | ||
| 2455 | | 2455 | ||
|- | |- | ||
| ln | | ln | ||
| 2370 | | 2370 | ||
|- | |- | ||
| rinney | | rinney | ||
| 2100 | | 2100 | ||
|} | |} | ||
Ensimmäisen Nörtti-Cooperin missaneille järjestettiin tilaisuus näyttää kaapin paikka edelliseen testiin osallistuneille. Testi pidettiin tiistaina 24.6.2008 ja tällä kertaa paikkana oli Urheilupuiston Paavo Nurmi -stadion. Tässä 12 minuutin hikoilun tulokset: | |||
= | {| border=0 | ||
| '''nörtti''' | |||
| '''matka [m]''' | |||
|- | |||
| MrTomppa | |||
| 2640 | |||
|} |