Toimihenkilöt 2019

Alumniyhteyshenkilö:
Jani Paasivirta
janpaa@utu.fi

Yhdenvertaisuusvastaava:
Amanda Myntti
amanda.a.myntti@utu.fi

Ansiolahjatoimikunnan puheenjohtaja:
Lauri Heinonen
lauri.k.heinonen@utu.fi

Fysiikan ja tähtitieteen koulutuspolitiikka- ja edunvalvontavastaava:
Aino Tuomola
aino.ma.tuomola@utu.fi

Kansainvälisyysvastaava (International affairs):
Helena Lähde
hetulah@utu.fi

Tuutorvastaavat:
Emilia Kalliokoski
emamka@utu.fi

Juulia Virta
juulia.a.virta@utu.fi

Graafikot:
Sanna Launiainen
satelau@utu.fi

Yasmine Rantala
ycbran@utu.fi

Sofia Pöntys
sofia.k.pontys@utu.fi

Potenssin päätoimittaja:
Oskar Tuomi
oskar.a.tuomi@utu.fi

Laulukirjavastaava:
Arttu Karppinen
arvika@utu.fi

Seurapeli-iltavastaava:
Anton Nykänen
anton.m.nykanen@utu.fi

TEK-yhteyshenkilö:
Sanna Launiainen
satelau@utu.fi

www-vastaava:
Kristian Roth
krjaro@utu.fi

Loimu-yhteyshenkilö:
Katariina Perkonoja
kakype@utu.fi

Tenttiarkistovastaava:
Havu Miikonen
havu.e.miikonen@utu.fi

Some-vastaava:
Tiina Hautajärvi
tiina.a.hautajarvi@utu.fi

Rapumestari:
Aurora Willman
aurora.p.willman@utu.fi

Panomestari:
Mikko Miettinen
miolmi@utu.fi

Ympäristövastaava:
Matilda Sipilä
matilda.m.sipila@utu.fi

Kirjoita kommentti

You must be logged in to post a comment.

  • Hurraa!

    Löysit "Turun yliopiston matemaattisten ja fysikaalisten tieteiden opiskelijoiden yhdistys Delta ry:n" :)